Hakkımızda

Hakkımızda

Performans Yapı 1999 yılında, başka alanlarda faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olsa da, daha sonra Mehmet Tufan KURİŞ’in şirkete katılmasıyla beraber, şirketin hem ünvanı hem de iştigal konusu değişerek inşaat alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Şirketimiz ilk olarak 2007 senesinde Kartal bölgesinde kat karşılığı inşaat işine başlamış ve şimdilerde kat karşılığı taahhüt işlerine Kadıköy İlçesinde devam etmektedir.

Başkanın Mesajı

Günümüzde inşaat sektörü, Kentsel Dönüşüm Projeleri kapsamında hızlı bir yükseliş eğilimine girmiş ve başta Kadıköy bölgemizde olmak üzere pek çok bina yıkılıp yenilenmektedir. Performans Yapı olarak biz de İlçemizde butik projeler geliştirerek bu yenileme sürecinde fark yaratmak için çalışmaktayız. Geliştirdiğimiz ve üstlendiğimiz projelerde öncelikli amacımız günümüzün gerektirdiği kalite standartlarının üzerinde, yaşanabilir, güvenli ve konforlu binalar inşa etmektir. Tüm bunları yaparken en önde tuttuğumuz ilkemiz; İlçemize artı bir değer katabilmek ve bizden sonraki nesillere yaşanabilir bir Kadıköy bırakmaktır.

Kalite Politikamız

Performans Yapı olarak deneyimin, uzmanlığın ve bilimin önemine inanan ve bunu projelerimizde yol gösteren bir ışık olarak kabul eden bir firmayız. Yine Şirket olarak sektörde gelişen yenilikleri takip edip, bunları inşaatlarımızda kullanmaya ve bu sayede sektördeki kalite standartlarını yükseltme noktasında öncü olmayı hedeflemekteyiz. İnşaatlarımızda kullandığımız malzemelerin mümkün olan en kaliteli malzemeler olmasına özen göstermekteyiz ve yine kullandığımız malzemelerin çevreye duyarlılık anlayışımız gereği, çevreye ve insan sağlığına uygun olması da bizim için olmazsa olmazlarımızdandır.